Inbox Hulp
Hoe word ik een dierenoppas of hondenuitlater op Rover?

Welkom, dierenliefhebber!

Als je geïnteresseerd bent om dierenoppas of hondenuitlater te worden, kun je je op elk moment aanmelden en de verschillende profiel onderdelen in je eigen tempo invullen. Je kunt ook alle stappen in willekeurige volgorde uitvoeren.

Dat doe je als volgt:

 1. Ga naar Rover.com/nl en selecteer Word een oppas , scroll dan naar beneden om Aan de slag.
  te selecteren
  Become_a_sitter_-_home_page.png
 2. Kies één of meer services die je wilt aanbieden en selecteer vervolgens Bewaar en doorgaan .

 3. Vul elk van de volgende onderdelen in:
Service Setup In deze sectie stel je jouw tarieven, je beschikbaarheid en huisdiervoorkeuren in. Als je meerdere services hebt geselecteerd, wordt je alleen gevraagd om de gegevens voor één service in te vullen om je profiel voor goedkeuring in te dienen.
Maak je profiel aan

Dit is het gedeelte waar baasjes de kans krijgen om meer over jou en jouw ervaring te weten te komen. Maak een geweldige eerste indruk door een paar woorden over jezelf te zeggen, leuke foto's van jezelf met een gezelschapsdier toe te voegen en je contactgegevens in te vullen.

Vraag Aanbevelingen aan Neem contact op met eerdere baasjes die kunnen praten over hun positieve ervaringen met jouw als oppasser. Testimonials zijn een geweldige manier om vertrouwen op te bouwen bij toekomstige baasjes.
Voltooi een veiligheidsquiz Rover vereist dat alle dierenoppassers en hondenuitlaters onze veiligheidsquiz voltooien. Bekijk onderweg instructievideo's en reageer op de veiligheidsvragen.
Voltooi een identiteitscheck Geef baasjes gemoedsrust door een ID-verificatie in te dienen vanuit je Rover-account.

 

4. Elke voltooide sectie heeft een vinkje ernaast, zodat je gemakkelijk je voortgang kunt volgen. Nadat je alle stappen hebt voltooid, selecteer je Verzenden . Dit zal ons team op de hoogte stellen dat je profiel klaar is om beoordeeld te worden. 

Als je verandert en Rover niet als oppas wilt gebruiken, selecteer je gewoon Ik wil geen services meer aanbieden op Rover onderaan de pagina.

Volgende stappen

 • Hou je e‑mail in de gaten—ons team kan je vragen om een aantal dingen aan te passen, zodat je profiel er optimaal uitziet.
 • Meestal hoor je binnen 5 werkdagen iets van ons. We laten je per e-mail weten of je profiel is goedgekeurd.
 • Zodra je profiel is goedgekeurd en je je identiteit hebt geverifieerd, zijn je services zichtbaar op het Rover platform en kunnen baasjes contact met je opnemen.
 • Ga naar onze Adviezen Voor Oppassers voor tips over hoe je een succesvolle Rover-oppas wordt, en ga naar het gedeelte Aan De Slagvoor handige info over je account.

Let op:Dierenoppassers en hondenuitlaters op Rover moeten ouder dan 18 jaar zijn en worden beschouwd als onafhankelijke serviceverleners. Als je profiel is goedgekeurd, run je je eigen bedrijfje en wordt je niet beschouwd als werknemer van Rover. Die status geeft je de vrijheid je eigen tarieven en planning te bepalen. Daarnaast is het belangrijk om te weten dat je zelf verantwoordelijk bent voor het betalen van belasting.

 

Gerelateerde Artikelen

Hoe lang heeft Rover nodig voor de beoordeling van mijn profiel?

Hoe verifieer ik mijn identiteit?

 

Heeft dit artikel geholpen?
Bedankt voor je feedback!